اوربیت کارت باریک ترین ردیاب بلوتوثی

اوربیت کارت یکی از کوچکترین موقعیت یاب بلوتوثی می باشد که بیشتر در مواقع فراموشی و یا گم کردن کیف پول و یا وسیله شخصی خود کارایی بسیاری دارد.همانطور که گفته شد این موقعیت یاب بلوتوثی با به صدا در آوردن بوق یا زنگ به شما در پیدا کردن وسایل کمک می کند.

اوربیت کارت همانند کارت های هوشمندی یا یک کارت اعتباری با ضخامت 1.2 میلی متر می باشد.

برای استفاده از اوربیت کارت ابتدا باید برنامه ی آن روی گوشی های خود اعم از اندروید و ios نصب کنید و کارت را از طریق بلوتوث متصل کنید.همچنین راه اندازی این کارت بسیار آسان است فقط کافیست دکمه را روی کارت نگهداریم تا با کارت همسو شود.

برای یافتن وسیله خود برنامه داخل گوشی را باز کرده و روی دکمه اوربیت کارت را جستجو کن فشار دهیم تا اسپیکر تعبیه شده در اوربیت کارت به صدا در بیاید.لازم به ذکر است که این صدا به قدری بلند و رسا است که اگر فاصله شما از یک اتاق تا اتاق دیگر باشد به راحتی شنیده می شود.

از دیگر کاربرد های این کارت استفاده به عنوان ریموت برای سلفی گرفتن می باشد.اوربیت کارت یا همان ردیاب بلوتوثی دارای باتری با عملکرد بسیار عالی می باشد که پس از اتمام با یک کابل USB براحتی شارژ می شود.مدت نگهداری شارژ داخل باتری حدود سه ماه یا بیشتر می باشد.

اوربیت کارت ردیابی بلوتوثی
اوربیت کارت ردیابی بلوتوثی